Yazısı Silinen Kalem

Fiyat
:
120,00 TL + KDV
Indirimli
:
120,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
141,60 TL
Havale / EFT
:
141,60 TL (KDV Dahil)

Arkanızda hiçbir şekilde kanıt bırakmak istemiyorsanız Yazısı Silinen Kalem tam size göre bir ürün. Kalemin solgunlaşma süreci 7 saat sonra sona ermektedir. Bu zaman zarfında yazdığınız yazılar çok net bir şekilde görünecektir. Mürekkep içindeki kimyasal reaksiyon sebebiyle çok yavaş bir silinme süreci oluşmaktadır. Yazı yazıldıktan 14 saat sonra kağıt üzerinde hiçbir şekilde kanıt bırakmaz. Yazılan yazının yok olması 24 saate kadar uzayabilmektedir. Ancak sonuç olarak tüm mürekkep buharlaşacaktır. Arkanızda yazısı silinen kalem ile hiçbir şekidle kanıt bırakmamış olacaksınız.

Biri size zorla birşeyler mi imzalatıyor ya da imzaladığınız belgeye güvenmiyor musunuz? O halde bu kalemi kullanın ve attığınız imza kendiliğinden silinsin. Örneğin 1 günlüğüne araba kiraladığınızı düşünelim. Araç kiralama firması size boş senet imzalatıyor. Ya da imzaladığınız senet kaybolursa? Bu kalemle imzaladığınzı taktirde kesinlikle butarz sıkıntılar yaşamazsınız. Yazısı silinen kalem tayvan malıdır.

Yasal Uyarıdır
Ürünün kullanımı ile ilgili olarak uygunsuz kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı kesinlikle sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartların tümünü kabul etmiş sayılır ve aksini iddia edemez.

Bu kalemin yazdığı yada karaladığı herhangi bir yazı veyahut metin en fazla 24 saat sonra kendiliğinden tamamen silinmektedir."

İlginç Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan İLGİNÇ ÜRÜNLER Listesi