Seiko Ananta Yeni Model Kol Saati

Fiyat
:
150,00 TL + KDV
Indirimli
:
150,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
150,00 TL
Havale / EFT
:
150,00 TL (KDV Dahil)

Seiko Ananta saat gizli kamera ile yaptığınız kolay çekimlere siz bile şaşıracaksınız. Saati kolunuza takıp çekim yapabileceğiniz gibi istediğiniz taktirde masaüzerine ya da çekim yapmak istediğiniz uygun yerlere konumlandırarak ta çekim işlemleri yapabilirsiniz. Hiç kimse tarafından fark edilemeyecek üstün bir tasarıma sahip olan bu cihaz ile çekim yaptığınızın anlaşılması neredeyse imkânsızdır. Seiko Ananta Yeni Model Kol Saati 4gb dahili hafızaya sahiptir. Usb girişiyle bilgisayarınıza bağlayarak şarj doldurabilirsiniz. Full dolu bir Seiko Ananta Yeni Model Kol Saati ile ortalama 2,5 - 3 saat çekim yapabilirsiniz. Aynı anda hem görüntüyü hem de sesi kaydedebilirsiniz. İstediğiniz taktirde saatin hafızasını flash bellek olarak ta kullanabilirsiniz.

Seiko Ananta Yeni Model Kol Saati Kullanım Alanları
- Öğrenci misiniz? Derslarinizi kayıt edebilir ve daha sonrasında bilgisayarınıza görüntüleri aktararak yeniden dersinizi dinleyebilirsiniz.
- Gazeteci misiniz? Tam sizin için bir ürün!
- Rc dünyası tutkunu musunuz? Uçaklarınıza, helikopterlerinize, motorsikletlerinize ya da arabalarınıza monte ederek araç kamerası kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.
- Seiko ananta yeni model kol saati sahibiyseniz gittiğiniz heryerde neler olup bittiğini görebilirsiniz.
- Mükemmel bir kameradır. İstediğiniz her mekan ve şartta kolayca yüksek kalite ses ve görüntü kaydı yapabileceğiniz profesyonel bir üründür.
- El kamerası kullanma imkanı olmayan her yerde görüntü elde etmek amacıyla görüntüleme ihtiyacı olan her görüşme, ortam , mekan için mükemmeldir.
- Haricen herhangi bir aparata ya da ek donanıma ihtiyaç duymadan çalışmaktadır.
- Usb portu aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Haricen bir ek uygulama ya da driver sürücüsü yüklemenize gerek yoktur.
- Video kaydını renkli olarak yapmaktadır. Aynı anda ses te kaydetmektedir.

Seiko Ananta Yeni Model Kol Saati Özellikleri
- Videolarınızı .avi formatında kaydeder.
- 352 x 288px video kayıt çözünürlüğüne sahiptir.
- 4gb dahili hafızaya sahiptir.
- Video kayıt esnasında her bir video dakikası 500kb`a denk gelmektedir.
- Kayıt siz istediğiniz anda durdurulabilmektedir. Eğer durdurma işlemi yapılmazsa hafızası dolana kadar kayıt işlemini yapmaktadır.
- Dahili li-ion şarj edilebilir pile sahiptir.
- Ortalama 1.5 - 2 saat`e kadar kayıt imkânı sunar.
- Bekleme süresi ortalama 20 saattir.

Kol Saati Gizli Kamera Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan KOL SAATİ GİZLİ Listesi