Radyo Tipi Gizli Kamera (Çocuk Bakıcıları İçin)

Fiyat
:
500,00 TL + KDV
Indirimli
:
500,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
500,00 TL
Havale / EFT
:
500,00 TL (KDV Dahil)

Evinizde çocuğunuz gelişimine katkı sağlamak için para verdiğiniz bakıcının gerçekten iyi niyetinden şüphe mi ediyorsunuz? Bu gelişmiş tasarımıza ve kurguya sahip radyo görünümlü gizli kamera tam size göre!

Kusursuz dizayna sahip bu Radyo Tipi Gizli Kamera ile artık gözünüz arkada kalmayacak. Çevrenize ya da etrafınızdaki kişilere hiç hissettirmeden gizlice kayıt yapabilirsiniz. Cihaz aynı zamanda fm yayınlarını da alabildiğinden kimse gizli kamera olduğunun farkına bile varmayacak. Üzerinde bulunan tarih ve saat göstergesi, derece göstergesi, alarmı ve mavi renkte ledleri sayesinde şık bir görünüme sahiptir. Yüksek kaliteli pili sayesinde herhangi bir elektrik ya da enerji ihtiyacı olmadan 15 saatlik bir süre boyunca kayıt yapabilmektedir. Cihaza adaptör takıldığı taktirde kayıt süresi 24 saatin üzerindedir.

Kaydettiğiniz görüntüleri istediğiniz an usb kablosu aracılığıyla bilgisayara takıp izleyebilirsiniz. Kamera sadece siz istediğiniz an çalıştırılıp yine siz istediğiniz an durdurulabilir. Ürünü kullanmaya başladığınız kusursuz tasarımına ve bahsettiğimiz kullanım alanlarının gerçekliğine sizde hak vereceksiniz. Tasarımı sayesinde her ortamda rahatlıkça kendisine yer bulabilir ve göze batmaz. İster evinizin salonuna yerleştirin, isterseniz mutfağına ya da oturma odasına. Ürünün yanında gönderilen şarj adaptörü sayesinde aylarca hatta yıllarca kullanabilirsiniz. Şarj kablosu devamlı süreyle takılı olduğunda radyo kamera istendiğinde düğmesine basılarak çekim yapmaya devam edecektir. Bulunduğu ortamda elektrik kesilse dahi içerisinde bulunan dahili bataryası sayesinde kayıt aralıksız olarak devam edecektir. İstenildiği taktirde radyo fonksiyonunu da kullanabilirsiniz.

- Montaj problemi yoktur.
- Tak çalıştır özelliğe sahiptir.
- Ürün resimde gösterilen ürünle birebir aynıdır.

Çocuk Bakıcısı Gizli Kameralar Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan ÇOCUK BAKICI GİZLİ Listesi