Masa Üstü Saat Kamera

Fiyat
:
160,00 TL + KDV
Indirimli
:
160,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
160,00 TL
Havale / EFT
:
160,00 TL (KDV Dahil)

Ultra lüks tasarımı ve ultra mini ölçüleriyle sesli ve renkli video kaydı yapabilmektedir. Masa üstü saat kamerada iki farklı video çekim modu özelliği bulunmaktadır. Birinci çekim modu normal video kaydıdır. İkinci video çekim modu ise harekete duyarlı çekim modudur. Harekete duyarlı özelliği sayesende kamera otomatik olarak hareket algıladığında kayıda başlamaktadır. Eğer kayıt esnasında hareket algıla son bulur ise video kaydı durmaktadır. Ürün sürekli olarak hareket algıladığında kayıda başlayabilir ve hareket algılamadığında otomatik olarak durabilir özelliktedir.

- Sesli, renkli video kayıtı yapılabilmektedir.
- Harekete duyarlı video kayıdı yapılabilmektedir.
- Mikro sd kart desteği bulunmaktadır. En fazla 16gb`a kadar desteklemektedir.

Kayıtlar Nasıl İzlenebilmektedir?
Kameralı masa saati kamera ile çekim yapıldığında bu kayıtları izlemek isteyeceksiniz. İşte bu durumda yapmanız gerekn işlem çok basit. Ürünle birlikte size gönderielcek olan usb ara kablo ile bilgisayarınıza ürünü bağlayın. Herhangi bir ek sürücü ya da uygulamaya gerek duymadan tak ve çalıştır özelliği sayesinde hızlıca kayıtlarınıza ulaşabiliristenmeyen kayıtları silebilir veya bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Nasıl Şarj Edilir?
Usb priz adaptörü aracılığıyla şarj edebilirsiniz. İsterseniz de kamerayı şarj edebilmek için kutu içeriğinden çıkan USB kablosu ile bilgisayardan şarj edilebilmektedir.

Masa Üstü Saat Kamera Paket İçeriği

- Masa saati kamera
- USB data kablosu veri transfer için
- CD driver


Masa Saati Gizli Kameralar Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan MASA SAATİ GİZLİ Listesi