Kablosuz Parmak Gizli Kamera

Fiyat
:
175,00 TL + KDV
Indirimli
:
175,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
175,00 TL
Havale / EFT
:
175,00 TL (KDV Dahil)

Bazı açık arttırma, alışveriş ve pazarlama sitelerinde bu kameranın açık alanda 300 metre kapalı alanda ise 100 metre yayın mesafesi olarak belirtilmektedir. Bu bilgi kesinlikle yanlıştır. Bu kamera 2.4 GHz üzerinden yayın yapmaktadır ve 150 mW çıkış gücüne sahiptir. Parmak kamera açık alanda 60m-100m aralığında, kapalı alanda ise 20m-50m aralığında yayın yapabilmektedir. Bina içerisinde duvarların arkasından kablosuz olarakta yayın yapabilmektedir. Özel güvenlik şirketleri, gizli kamera kullanımı için özel dedektifler, gizli kamera çekimleri için tv yayıncıları, özel mülkiyet veya site, villa, konut, apartmanlar, orta ve büyük ölçekli işletmeler, plazalar, fabrikalar, resmi kurumlar, çocuk ve hasta izleme alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kablo kullanımı gibi bir sıkıntısı olmadığı için metrelerce kablo ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Diğer kablolu kameralardan daha ekonomiktir ve çok daha kullanışlıdır.

Kesme şeker boyutlarındadır. 2mm objektif genişliği olan bu gizli kamera istenilen yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. .Üzerindeki mikro vericisi ile açık alanda 60-100* , kapalı alanda 20-50* ( bina içerisinde duvarların arkasından kablosuz olarak görüntü alınabilir )metre mesafeye oldukça kaliteli renkli görüntü ve ses transferi yapar. Vericisi üzerinde olan gizli telsiz mikro kamera 9 volt pil ya da 220 VAC- 9 VDC adaptörü ile çalıştırılır. Sigara paketi boyutlarındaki alıcı cihazdaki video ve ses çıkışını isterseniz televizyona bağlayıp izleyin, isterseniz videoya bağlayıp kaydedin. Hem verici hem de alıcı cihazın adaptörleri, ara kabloları, scart-tos fiş adaptörü hepsi birlikte verilir. Al, tak hemen çalıştır.

Görüntüleri isterseniz kamerayı takacağınız 9 V AAA pilile yanınızda taşıyıp aldığınız görüntüleri alıcınıza gönderebilirsiniz. Pil aparatı paket icerisinde mevcuttur.
ÖZELLİKLER
- 628 x 582px video çözünürlüğüne sahiptir.
- 70 derecelik geniş açı
- Ses alıcı dahili mikrofonu bulunmaktadır.
- Kameradan alınan görüntüler anında kesintisiz tam ekran olarak görüntü ve ses almanıza sağlar.
- Kameranızı Televizyonunuza direkt bağlayın görüntü alabilirsiniz.
- Açık alanda 100mt yayın mesafesi olduğu için 100 t görüntü alma kablosu ücreti ödemeyeceksiniz. ( 100 mt görüntü alma kablosu ortalama 100 TL`dir )
- Bilgisayarınıza isterseniz Video veya benzeri cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.
Kablosuz Parmak Gizli Kamera Paket İçeriği
- 2 adet 12v orjinal adaptör.
- 1 adet alıcı recevier ( Alıcı )
- 1 adet kamera, dahili anteni ile birlikte
- Recevier orjinal anteni.
- Recevier orjinal Tv&Pc bağlantı kablosu
- Kameradan pil ve adaptör bağlantısı için orjinal kablo

Dikkat: Lütfen sipariş esnasında metal kasa ya da kasasız olacağını belirtiniz.

Gizli Kamera Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan GİZLİ KAMERALAR Listesi