Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made İn Taiwan

Fiyat
:
445,00 TL + KDV
Indirimli
:
445,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
445,00 TL
Havale / EFT
:
445,00 TL (KDV Dahil)

Çoğu zaman kulaklığımızı bulunduğumuz ortam gereği birilerinden gizlememiz gerekir. İşte bu ürün tam da bu ihtiyacınız için dizayn edilmiş kusursuz bir tasarıma sahip üründür. Kulak içine monte edilebilen ve kimse tarafından fark edilemeyecek derecede küçük özel alıcı cihazı bulunmaktadır. Cep telefonunuzdan gerçekleştirdiğiniz telefon görüşmesini kulaklığı aracılığyla free hand koşulda kullanmanıza olanak sağlar. Çoğunluk özel korumalar tarafından özellikle tercih ediliyor olan bu mini kulaklık cihazı cep telefonları ya da telsiz cihazları kulaklıkları gibi asla dışarıdan görünmemektedir. Yüksek ses gücü ve kusursuz tasarımı sayesinde net bir ses verebilmektedir. Mikro kulaklık telefonla konuştuğunuzun farkına varılmasını istemediğiniz her ortamda güvenle kullanabilirsiniz. Kulaklığı kulağınıza taktığınızda çevrenizdeliler tarafından asla farkedilmeyeceğinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made İn Taiwan Nasıl Kullanılır?
Paket içerisinden size gönderilmiş olan kolye şeklindeki kabloyu öncelikle boynunuza takmalısınız. Eğer isterseniz kıyafetinizle kamufle de edebilirsiniz. Bu özel kablonun ucund bulunan ses jack çıkışını telefonunuzda bulunan kulaklık girişine takmalısınız. Kulaklığınıza pilinide taktıktan sonra artık ürün kullanıma hazırdır. Artık gerçekleştireceğiniz tüm görüşmelerinizi kulaklık aracılığıyla yapmaya hazırsınız.

Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made İn Taiwan Nasıl Çalışır?
Mikro kulaklık teknolojisi sayesinde aldığı sinyali kolye ile irtibat kurarak kulaklığa iletir. Ve bunun şeklinde bir veri akış trafiği sağlanır. Kolye üzerinde bulunan mikrofonu sayesinde karşınızda konuştuğunuz kişi sesinizi duyabilecektir.

Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made İn Taiwan Paket İçeriği
- 1 adet Profesyonel Mikro Kulaklık
- 1 adet Wireless Kolye
- 1 adet SR416SW 337 mikro kulaklık pili (Kullanım süresi: 3 - 4 saat)

Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made İn Taiwan Kullanım Alanları
- Tiyatro oyuncuları kullanmaktadır. Sahnedeki oyun esnasında repliklerin unutulmasına bir tedbir olarak kullanırlar.
- Televizyon spikerleri tarafından reji ile sürekli irtibat halinde kalınabilmesi amacıyla kullanırlar.
- İş adamlar ve profesörler sunum yaptıkları esnada herhangi bir aksamanın önüne geçebilmek için kullanırlar.
- Emniyet faaliyetlerini yürüten devlet memurlar ve görevlileri kullanırlar.

Uzun Ömürlü Kullanım İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bu ürün seti oldukça hassas ve düzgün bakım gerektirmektedir. Kolyeyi takıp çıkarırken nazik davranın. Kulaklığı kullanmadan önce kulağınızın temiz olmasına dikkat edin ve kullandıktan sonra kulaklığı temiz hassas bir mendille kuru bir şekilde silin. Küçük ve yutulabilir parçalar içerir küçük çocuklardan uzak tutun. Kulağın içinde derinlere doğru itmeye çalışmak kulak zarına zarar verebilir. Kulaklık pili yaklaşık 5-6 saat ömürlü olmaktadır bu süre kullanıma ve telefona göre daha uzun yada daha kısa olabilir bizim tavsiyemiz her 3-4 saatlik kullanım sonrası pili yenilemeniz ve şarj etmeniz. Kulaklık pilini yumuşak ve korunaklı bir yerin üzerinde takıp çıkarın. Bluetooth olan tüm telefonlara uyumludur.

Micro Casus Kulaklıklar Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan MİKRO CASUS K. Listesi